Команда проекту

ДАФІ
Девелопер проєкту - будівельно-інвестиційна компанія «Дафі», що успішно працює з 2003 року і спеціалізується на будівництві та управлінні житловою і комерційною нерухомістю. Це девелопер, який не боїться сміливих ідей та інноваційних рішень. Компанія одна з перших в Україні реалізувала проєкт формату Retailpark. На сьогодні має реалізованих проєктів загальною площею забудови на понад 200 000 м кв.
MONOart
Дизайн інтер'єрів та внутрішнє наповнення виконала креативна київська команда «MONOart.», на чолі з архітектором Вікторією Оскілко. Команда спеціалізується на створенні концептуальних, стильних і динамічних просторів, як житлових, так і комерційних об'єктів, має 15 років досвіду і 25 престижних нагород в області дизайну. Працювала з такими будівельними компаніями, як KAN, Unit.city, Toryan group.
Design International
Для створення якісних проєктних рішень і архітектурної концепції була залучена міжнародна компанія «Design International», що заснована в 1965 році та має офіси в Лондоні, Мілані, Шанхаї, Дубаї. Проєкти компанії успішно реалізовані в 45 країнах світу. Географія містить Європу, Індію, Близький Схід, Китай, Сінгапур, США. Одним з відомих масштабних проєктів є «Reem 2» в Абу-Дабі ОАЕ, загальною площею 151 000 м кв. і складається з 3 веж хмарочосів.